Pro distributory

Vlastníte kamenné knihkupectví? Provozujete e-shop? Máte vlastní distribuční síť? Hledáte atraktivní zboží k prodeji? Nabízíme Vám velkoobchodní spolupráci.

Prvotřídní výrobek

Na této knize jsme si opravdu dali záležet. Je to naše prvotina, tedy také vizitka naší práce. Na knize pracovali znalci ve svém oboru, výsledkem čehož je kvalitní kniha co se týká obsahu i formy.

Aktuální téma

Kniha reaguje na aktuální téma "vyhoření" v pomáhajících profesích, které čím dál tím víc rezonuje společností, ve které žijeme. Nachází si tak širokou škálu čtenářů - z řad církve, sociálních projektů, dobrovolnické činnosti a vedoucích pozic ve firmách.

Praktické rady

Znáte to - někdy je téma knihy zpracováno příliš teoreticky a dopad na čtenáře je pak nevalný. Tato kniha je hluboce zakotvena v teologii, dotýká se také oblasti vůle a pocitů a jejím výstupem je celá škála praktických a jednoduše uchopitelných rad.

Výhodné podmínky

Jelikož jsme vydavatelé, umíme Vám nabídnout velmi výhodné podmínky spolupráce. Nabízíme bezkonkurenční nákupní ceny, fakturu se splatností a garanci rychlého naskladnění.

Ekologické obaly

Není nám jedno, jakou stopu po sobě zanecháváme. Protože bychom rádi minimalizovali dopad na životní prostředí, balíme naše knihy do recyklovaného papíru.

Affiliate služba

Jste malý e-shop? Nechcete se zatěžovat skladovými zásobami? Naši knihu stačí jen vystavit ve Vašem e-shopu a objednávky knihy nám přeposlat k vyřízení. Pošleme knihu Vašemu zákazníkovi místo Vás a Vám pošleme odměnu.

Zanechte nám Váš e-mail, ozveme se Vám